O nas

image descriptionNoble Planners jest 501(c) organizacją nonprofit, która ma swoją siedzibę w Nowym Jorku. Nasza organizacja została założona głównie z myślą  o dzieciach, młodzieży i ich rodzicach. Naszym celem jest pobudzanie kreatywności u dzieci i młodzieży, stymulowanie ich wyobraźni oraz zmysłów. Ponadto, naszą misją jest rozwijanie kreatywnego myślenia u dzieci, jak również ich pasji życia. Jednym z zadań, jakie przed sobą stawiamy jest umożliwienie jak największej liczbie dzieci i mlodzieży programów, dzięki którym będą mogły się rozwijać, spędzać produktywnie czas, czerpiąc jednocześnie inspirację do działania i pogłębiania swoich umiejętności.

Nasze akcje składają się z programów instruktażowych, warsztatów dokształcających dla dzieci, młodzieży, jak również i dla rodziców. Nasze projekty, konkursy, różnego typu imprezy, wycieczki oraz innego rodzaju serwisy są kolejnymi działaniami przewodnimi, dzięki którym chcemy pokazać, ile nowych i zaskakujących ciekawostek każdego dnia jest do odkrycia.

Naszym celem przewodnim jest zainspirować każde dziecko, jak również pokazać, jak łatwo jest odkryć to, co dotąd zdawało sie być odległe i zagadkowe!  Wszystko oczywiście prowadzone jest w naszym ojczystym języku –  w języku polskim. Nasza misja nie jest tylko naszym obowiązkiem, jaki przed sobą stawiamy, gdyż, co ważniejsze – jest to nasza pasja!!

 

No Comments