Warsztaty dla Dzieci

logo owls

8 luty 2015 – Serduszkowe Impresje – Stacja Artystyczna z Fundacją Noble Planners dla dzieci podczas  Imprezy Walentynkowej dla Jasia.

Miejsce: 489 Fariview Avenue, Ridgewood, NY 11385

Godzina: 3pm

15 styczeń 2015 – ZiMoWe ImPrEsJe ArTyStYcZnE z Dziećmi – Kreatywne Zajęcia Artystyczne z Fundacją Noble Planners oraz z portalem Dobra Polska Szkoła.
Warsztaty artystyczne, podczas których uczestnicy wykonywać będą oryginalne prace, przeznaczone są dla dzieci w wieku od czterech lat wzwyż.
Miejsce: Biblioteka Publiczna na Ridgewood, NY
(20-12 Madison Street, , Ridgewood, NY 11385).
Koszt: Zajęcia są bezpłatne (włącznie ze wszelkimi materiałami)!
Rejestracja: wymagana na email: info@nobleplanners.org. Zgłoszenia będą przyjmowane od dnia 10-go stycznia do 14-go stycznia 2015 roku.
Ilość miejsc limitowana.
UWAGA: Tylko potwierdzone zgłoszenia będą przyjmowane.

Serdecznie zapraszamy!

________________________________________________________________________________

Zajęcia Plastyczno-Artystyczne ( grupa wiekowa: od 5-10 lat) – p. Krysia

Zajęcia plastyczno-artystyczne, których przewodnim celem jest poznawanie różnych technik plastycznych, jak również jednocześnie rozwijanie  zdolności językowych, manualnych oraz ruchowych. Ponadto, rozwijanie wrażliwości, wyobrażni oraz inwencji twórczej stanowi nieodłączny efekt końcowy zajęć. Ważnym elementem warsztatów jest również wtórne wykorzystywanie materiałów oraz znajdowanie oryginalnego ich zastosowania.

___________________________________________

Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy bardzo serdecznie nie tylko wszystkich naszych Milusińskich – czyli dzieci oraz młodzież, ale również i  dorosłych – dla każdego mamy coś dobrego!
Każdy znajdzie coś dla Siebie – czas spędzony na warsztatach organizowanych przez naszą organizację  Noble Planners będzie z pewnością spożytkowany w całości i oczywiście – produktywnie!!!

W celu rezerwacji miejsca na ktorykolwiek z warsztatow lub w przypadku jakichkolwiek pytan, prosimy o email na: info@nobleplanners.org, ktory powinien zawierać następujące:
– w przypadku rezerwacji miejsc na warsztaty dla dzieci oraz młodzieży: imię i nazwisko, wiek uczestnika, nazwa, data oraz godzina szkolenia,
– w przypadku rezerwacji miejsc na warsztaty dla dorosłych: imię i nazwisko; nazwa, data oraz godzina warsztatów.

 

“Świat jest wielkim lustrem. Odbija do Ciebie to, kim jesteś. Jeśli jesteś kochający, przyjacielski, pomocny – świat okaże się kochający i przyjacielski i pomocny dla Ciebie. Świat jest tym, kim Ty jesteś.”
– Thomas Dreier