Klub Młodych Odkrywców

Klubowicz z Klubu Mlodych Odkrywcow

Odkrywaj Świat razem z nami!!!

 

Członkami Klubu Młodych Odkrywców są młodzi pasjonaci, których ciekawość świata jest bazą do poznawania, odkrywania oraz wyjaśniania niewiadomych.

W naszym Klubie matematyka, biologia, chemia,  fizyka, geologia jest przeobrażana w szereg fascynujących eksperymentów, inspirujących zajęć, dzięki czemu nauka nie tylko kojarzy się Klubowiczom z radością jej poszerzania, ale również jest ona bodźcem inspiracji i fascynacji dalszego jej odkrywania.IMG_0643

Spotkania odbywają się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych i trwają godzinę każdorazowo.

Każdy miesiąc jest zazwyczaj poświęcony innemu zagadnieniu ( np. Lipiec – Nie obce nam są wulkany!; Sierpień – Nie obce nam są magnezy!)

Każdy Młody Odkrywca – Klubowicz obowiązkowo przebiera się  w fartuch naukowca oraz zakłada okulary ochronne, tak jak prawdziwy badacz lub naukowiec!

 

W Klubie Młodych Odkrywców wszyscy:

 – jesteśmy naukowcami i badaczami,

– przeprowadzamy eksperymenty, konstruujemy, dyskutujemy i razem odkrywany fascynujący świat,

– rozwijamy wyobraźnię i wyostrzamy zmysły,

– doskonale bawimy się, ucząc się jednocześnie,

– nie wystawiamy ocen – u nas każdy ma prawo do wysnuwania błędnych hipotez,

– nawiązujemy nowe przyjaźnie,

– promujemy język polski!

 

Wiek Klubowiczow: 5-14 lat.

 

 

Pamiętajmy: Misją Klubu Młodych Odkrywców są wspólne weryfikacje trafności spostrzeżeń i odkryć.

Rezerwacja na email:  klub@nobleplanners.org

Instruktor Klubu Młodych Odkrywców: Antoni Filipiuk, edukację w Polsce zakonczył maturą w 1980, następnie jako stypendysta polskiego rządu studiował w Rumunii (Timiszoara I Ploieszti), gdzie uzyskal tytul magistra inzyniera inzynierii chemicznej w 1986 i w Moskwie na studiach doktoranckich. Po przybyciu w 2010 do Nowego Jorku ukonczyl kurs chemii analitycznej w Cooper School of Engineering. Korepetytor matematyki oraz chemii z wieloletnim doświadczeniem,

***Limitowana ilość miejsc!***

UWAGA!
Program Klubu Młodych Odkrywców jest zastrzeżonym programem autorskim, do którego zapraszamy inne placówki edukacyjne do przyłaczenia się! Po więcej informacji dotyczących warunków współpracy, prosimy o kontakt emailowy ( klub@NoblePlanners.org).

Nasz program Klub Młodych Odkrywców jest zarejestrowanym programem autorskim – wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie jakichkolwiek elementów składniowych Programu zabronione.

LOGO - OWLS