Festiwale

Nowojorski Festiwal Nauki z Noble Planners – Maj 2015

science

Wszystkich Pasjonatów nauk ścisłych serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do organizacji Nowojorskiego Festiwalu Nauki który organizowany jest w ramach prężnie działającego Klubu Młodych Odkrywców.

Podczas tego wydarzenia będziemy analizować wiele przeróżnych, a jednocześnie bardzo ciekwych kwestii podczas lekcji festiwalowych, a będziemy między innymi wyjaśniać następujące zagadnienia: Dlaczego cukier jest słodki? Do czego nam służy powietrze? Czym jest próżnia i dlaczego nie moglibyśmy w niej żyć? Dlaczego poddajemy sie złudzeniu optycznemu? Co możemy wykonać z niczego?

Wyżej wspomniane pytania są tylko przykładem ekspozycji, które będą miały miejsce podczas majowego Festiwalu Nauki.

 

Organizator Festiwalu Nauki Forma Festiwalu Nauki z Noble Planners: pokazy, warsztaty, debaty, konkursy.

Cel Nowojorskiego Festiwalu Nauki: upowszechnienie osiągnięć oraz metod nauki, utożsamienie funkcjonalności nauki na wielu płaszczyznach.

Sposoby Finansowania Festiwalu: instytucje, firmy oraz osoby prywatne, wkład własny wolontariuszy. By przyłączyć się do grona sponsorów Nowojorskiego Festiwalu Nauki , należy podpisać umowę sponsorską. W celu otrzymania pozostałych informacji, prosimy o kontakt emailowy: info@NoblePlanners.org lub o kontakt telefoniczny: 718.578.9129.

 

Tymczasem, pozdrawiamy i zapraszamy Wszystkich do …  tropienia wiedzy!